Gorica potopila Bijele na Poljudu

U 4. kolu 1.HNL nogometaši Gorice večeras su na Poljudu pred oko 11 000 gledatelja pobijedili  Hajduk sa 2-0.

Gosti su poveli u 27. minuti nakon loše reakcije Hajdukove obrane pogodak je postigao Farouk Miya

U 40. minuti Jairo je u kaznenom prostoru srušio nigerijskog napadača Iyayija Atiemwena i sudac je pokazao na bijelu točku, a penal je realizirao Lukasz Zwolinski, kojemu je to treći prvenstveni pogodak.

U sudačkoj nadoknadi je nervozni  Said glavom u glavu udario gostujućeg vratara Kristijana Kahlinu i dobio izravni crveni karton.

Nakon utakmice Hajduk - Gorica trener Bijelih Željko Kopić i sportski direktor Saša Bjelanović stavili su svoje mandate na raspolaganje predsjedniku Uprave Jasminu Huljaju.