Juniori Hajduka nakon raspucanja penala izboriili polufinale Lige prvaka mladih

Juniori Hajduka plasirali su se u polufinale Lige prvaka mladih! U četvrtfinalnom ogledu na Westfalenu su svladali Borussiju Dortmund boljim izvođenjem jedanaesteraca.

U 71. minuti Roko Brajković je sjajnim ubačajem pronašao Matu Antunovića, a on je s 11 metara glavom pogodio lijeve rašlje za vodstvo Hajduka.

Vodstvo Bijelih nije dugo trajalo, jer je u 75. minuti Arković srušio Ludwiga u svom šesnaestercu, a sudac Jenkins svirao je penal. Rijkhoff je bio precizan s bijele točke za 1:1.

Nakon 90 minuta krenulo je raspucavanje penala, a momčad Marijana Budimira pobijedila je 9:8. Sjajna obrana Buljana kod rezultata 8:8, a onda Kavelj precizan za konačnih 9:8 u raspucavanju.

18. Kavelj pogađa - 8:9

Final Four Lige prvaka mladih održat će se u Nyonu. Polufinala se igraju 21. travnja, a finale 24. travnja