Ragbijaši Nade sezonu otvorili pobjedom

Novi trenerski dvojac Borozan-Rešetar uspješno je startao novu sezonu gdje su ragbijaši nNade uvjerljivo pobijedili HARK Mladost 44:0

Pomlađena ekipa Nade predvođena iskusnim kapetanom Čulićem već od samog početka utakmica pokazala je tko je „gazda” na Starom placu. Od samog početka utakmice Nada je preuzela inicijativu tako da su se gosti stalno branili u svojoj polovici što je rezultiralo ranim vodstvom od 12-0 već u 10. minuti utakmice.

Kvalitenim pritiskom skupa, te pogotovo iskusne Nadine prve linije(Dadić, Čulić & Milanović), u skupu te u mlinu, otvara se prostor za „brzace” iz nadine linije tako da do poluvremena poentiraju Burazin i Perić, te se na odmor ide rezultatom 25-0.

U drugom djelu Nada ponovo dominira te se redaju zgoditci (Ivančić, Antić, Vlajčević).

U 60. minuti rezultat je 44-0, što je bio signal trenerskom dvojcu da pruži priliku igračima sa klupe.
Tek nakon ovih izmjena Mladost uspostavlja ravnotežu na terenu, što je rezultiralo nekolicinom opasnih akcija koje su igrači Nade uspješno zaustavili te utakmica završava rezultatom 44-0.

Kod Nade treba istaknuti mladoga Perića i Varkaša u skupu te Antića, Ivančića i Lerotića u liniji.
U idućem kolu Nada ide u goste ekipi Zagreba.