Članska za rođendan Bilih: 'Što to veže tuđeg čovika uz Hajduk?'

Hajduk se u tekućoj godini bliži impresivnoj brojci od 20 000 članova. Ne sumnjamo da ćemo i ove godine oboriti prošlogodišnji rekord te smo izuzetno ponosni na naše članove i energiju koju ulažu u klub, koji je odavno prestao biti samo klub. Naši članovi dolaze iz cijele Hrvatske, ali i puno šire. Zapravo nema kutka globusa na kojem nema Hajdukovog člana. Oni dolaze sa svih strana svijeta i različitih nacija. Povodom nedavnog rođendana, Odjel za članstvo Kluba, napravio je intervju sa nekoliko članova Hajduka koji za Hrvatsku nisu vezani nikako osim turističkom boravkom. Zašto su se učlanili i odakle ljubav prema splitskim bilima prenosimo u serijalu kratkih intervjua, nazvanom 'Što to veže tuđeg čovika uz Hajduk?'

Sljedeći na redu je Slovak Pavol Chren koji je Hajdukov član od 2014. godine te njegov tekst prenosimo u cijelosti :

Nije lako opisati riječima što za mene znači Hajduk, nije to samo nogometni klub, za mene on predstavlja vrijednosti koje poštujem u životu – prijateljstvo, iskrenost, poštenje i, posebno, ljubav.
U današnjem vremenu često zaboravljamo na ove vrijednosti.

Hajduk mi je dao puno u životu – nove prijatelje, mogućnost da upoznam Split i Dalmaciju, prelijepe pjesme zbog kojih sam naučio hrvatski jezik – zato na neki način želim nešto i vratiti klubu. To je i glavni razlog zašto sam 2014. godine postao član Hajduka. Drugi razlog je vrlo običan – treba mu pomoći da bi sve ove vrijednosti koje predstavlja naš klub živjele i dalje. To je najmanje što ja mogu učiniti za Hajduk.

#budičlan #produžičlanstvo

Učlaniti se možete svakim danom od 08 do 20h na Poljudu, u Fanshopu Kluba u trajektnoj luci, te putem weba i opće uplatnice dostupne na stranici: http://hajduk.hr/klub/clanstvo


Jedinom Klubu čestitaj rođendan s članskom u džepu! #članskazarođendan