Sinjska rera protutnjala Starim placom

Ragbijaši Sinja u subotu su odigrali fanstastičnu utakmicu i slavili uvjerljivu pobjedu u gostima kod splitske Nade na Starom placu.

Sinj je od početka utakmice utakmice nametnuo svoj ritam  i preko Pavlovića, T. Miloša i Grčića prvo poluvrijeme zaključio rezultatom  21:5.

U nastavku susreta Sinj je i dalje zadržao pobjednički ritam i uz  zgoditke Majića i I. Prološčića slavilo rezultatom  35:10.

Nada: Vlajčević (5), Dodoja, Miljak, Boko, Žunić, Kordun, Plazibat, Miletić, Šolić, Perić (5), Jelavić-Mitrović, Popović, Antić, Čorić, Čulić, Komar, Rudić, Bibić, Grubišić, Perlain, Barić, Biuk, Grubišić.

Sinj: Žigo, Jukić, Tomić, Filipović-Grčić, Brčić, T. Miloš (5), Pavlović (15), M. Miloš, Grčić (5), Brčić-Šušak, Kovačić, I. Prološčić (5), Šušnjara, Majić (5), L. Prološčić.

Ovom pobjedom Sinj je izbio na vodeće mjesto u poretku,Mladost je druga, Zagreb treći, Nada četvrta i Ljubljana posljednja.